دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی

دانشگاه‌ ها و مراکز تحقیقاتی می‌ توانند به دو شکل از محصولات ساینیتو بهره ‌مند شوند:

ساینیتو بوک، که با دردسترس قرار دادن یک فروشگاه (Store) جامع و بزرگ، به دانشگاه‌ ها و مراکز تحقیقاتی کمک می‌ کند تا کتابهای مولفین خود را در پرتال این فروشگاه بارگذاری کنند و به آمار تمامی خوانندگان خود دسترسی داشته باشند. این فروشگاه می‌تواند به مانند یک پلتفرم مرکزی برای فروش و توزیع کتاب عمل کند. علاوه برآن، این پرتال، آماری از میزان کتاب ‌خوانی آنلاین به این سازمان ‌ها ارایه می ‌دهد که به آن‌ ها کمک می ‌کند تا درکی خوب از گرایش مخاطبین‌ شان داشته باشند.

در کنار این فروشگاهِ کتاب، ساینیتو با در اختیار قرار دادن محصول پژوهشی ساینیتو ریسرچ حجم زیادی از داده‌ های ارزشمند، توصیه‌ ها و پیشنهادات دقیق را به محققین این دانشگاه‌ ها و مراکز تحقیقاتی ارائه می‌ دهد. محققینی که نیاز به درک بهتری از اتفاقات مهمِ زمینه‌ ی پژوهشی خود دارند و ممکن است برای بالاتر بردن استاندارد مقالات خود و دریافت مشاوره در مورد ژورنال مناسب برای انتشار مقاله ‌شان نیاز به کمک داشته باشند. در کنار این محققین، روسای دانشگاه‌ ها و مدیران مراکز تحقیقاتی که نیاز دارند در همه‌ ی سطوح و به منظور مقایسه و تصمیم‌ گیری بهتر، تصویر بزرگتر و جامع ‌تری از ارگان خود، کشور خود و یا جهان را مشاهده کنند، می ‌توانند از کاربران اصلی ساینیتو ریسرچ باشند.

ناشرین دانشگاهی و نویسندگان (مولفین):

ساینیتو در بخش ساینیتو بوک، یک استودیو برای نوشتن کتاب دارد که از تایپ کلمات گرفته تا افزودنِ انواع صوت، ویدئو، محتوای تعاملی، آزمون ها و موارد خیلی بیشتری به کتاب، همگی در همین محیط استودیو انجام می‌شوند. همین امر به نویسندگان کمک می ‌کند تا کتاب های خود را در فرمت‌ های متنوع به چاپ رسانده و فرمت EPUB3 به آنها امکان می‌ دهد ویژگی ‌های زیادی را به کتاب‌ خود اضافه کنند. در کنار این بخش نیز، ناشرین براحتی می ‌توانند با استفاده از فروشگاه ساینیتو بوک، با به نمایش گذاشتن کتاب ‌های خود، برای فروش آنلاین آن ‌ها اقدام کنند.

اکشن باتن