انتشار ویراست جدید کتاب الکترونیکی “تعامل پروکاریوت‌ها با ماشین اپی‌ژنوم میزبان” / کتاب چندرسانه‌ای و تعاملی در قالب EPUB-3

زمان مطالعه: 2 دقیقه

🔹 با همکاری مرکز تحقیقات میکروبیولوژی انستیتو پاستور ایران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

🔸 در مجموعه “تعامل پروکاریوت‌ها با ماشین اپی‌ژنوم میزبان” انواع مکانیسم‌های اپی‌ژنتیکی القاء شده در انسان توسط پروکاریوت‌ها در دو حالت سلامت و بیماری ارائه شده و اهمیت انواع متیل ترانسفرازها در پیشرفت بیماری به نسخه جدید افزوده شده است. از ویژگی های مجموعه فوق، سادگی نگارش و ارائه به شکل تعاملی جهت گروههای هدف در دو بخش علوم پایه و بالینی است. پژوهشگران با استفاده از مثال‌های ویدیویی و با بیانی ساده در کنار تصاویر به بیان نکات مهم و اساسی این ارتباط و مثال‌های کاربردی موضوع پرداخته‌اند. امید است این محتوای علمی نوین سرآغاز ارتقای هر چند اندک در دانش علوم پزشکی، بیولوژی و علوم وابسته به عنوان مدلی موفق باشد.

🔹 در انتهای کتاب آزمون خودارزیابی به شکل تعاملی وجود دارد و کاربران با توجه به میزان امتیازات دریافت شده از پاسخ‌های صحیح قادر به ارزیابی میزان فراگیری خود از مباحث کتاب خواهند بود.

▫️با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید به صفحه کتاب در فروشگاه آنلاین ساینیتو رفته و پس از ثبت‌نام، کتاب را به شکل رایگان دریافت و مطالعه نمایید.

yun.ir/syeru6

در صورت بروز مشکل در لینک بالا می‌توانید کتاب را از صفحه اصلی فروشگاه دریافت نمایید:

store.scinito.com

▫️دریافت اپلیکیشن نسخه اندروید جهت مطالعه در اپلیکیشن

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scinito.reader

0
دیدگاه شما برای ما ارزشمند است، دیدگاه بگذارید.x